TV šanca

Čo je to TV ŠANCA?

TV ŠANCA je ďalšie výherné poradie v žrebovaní Národnej bločkovej lotérie. Na rozdiel od PRVEJ a DRUHEJ ŠANCE, účasť v žrebovaní TV ŠANCE nie je automatická. Každý bloček, ktorý registrujete do Národnej bločkovej lotérie sa však môže zúčastniť tohto žrebovania. Z registrovaných stávok do TV ŠANCE sa vyžrebuje 80 výhercov a 40 náhradníkov.

Žrebovanie TV ŠANCE sa uskutoční spravidla v pondelok, každých 28 dní. Prvýkrát žrebujeme už 16.9.2014 !

 

O čo sa hrá v TV ŠANCI?

Vyžrebovaní hráči majú možnosť hrať denne o množstvo atraktívnych výhier v TV súťaži. Týždenne, jeden z hráčov, ktorý sa zúčastní natáčania TV súťaže a bude vyžrebovaný získa naviac atraktívnu výhru.

 

Ako sa zapojiť do žrebovania?

V prvom kroku si musíte niektorým z dostupných spôsobov registrovať bloček do Národnej bločkovej lotérie. Registrácia cez webovú stránku (prípadne použitím mobilných aplikácií pre rozumné telefóny alebo nákupom u partnerov bločkovej lotérie) je bezplatná. Po úspešnej registrácii bločku do lotérie dostanete registračný kód stávky.

Tento kód je nutné odoslať pomocou krátkej textovej správy SMS na tel. číslo 7777 v tvare:

TV registracnykod

Výška manipulačného poplatku za zaslanie osobitnej SMS za účasť v hre TV ŠANCA je 0,35 eura. Výška telekomunikačného poplatku za uvedenú SMS je 0,15 eura.

 

Ako zistíte že ste vyhrali?

Stávky registrované do TV ŠANCE vytvoria množinu, z ktorej sa vyžrebuje 80 výhercov a 40 náhradníkov. Po validácii finančnou správou bude výhercom a náhradníkom odoslaná SMS s oznámením.

Zoznam výhercov (výherných registračných kódov) a náhradníkov bude zverejnený na webovej stránke www.narodnablockovaloteria.sk. Tento zoznam bude následne odovzdaný produkcii televíznej súťaže "Cena je správna", ktorá bude výhercov telefonicky informovať. V telefonickom rozhovore sa následne dozvedia všetky potrebné informácie.